logo zajazd ustronie
Strona w języku angielskim Strona w języku niemieckim Strona w języku rosyjskim
Ostatnia Aktualizacja: 21.04.2017
Telefon recepcja:+48 22 750 00 30

BAR

Do dyspozycji gości jest również Bar z rozszerzeniem restauracyjnym na ok. 35 osób. Jest on czynny w godz. 6.00 – 10.00 (pora śniadaniowa) oraz w godzinach popołudniowych. Stylowe urządzenie wnętrza i miła obsługa stwarza przyjemny klimat zarówno do spożywania posiłków jak też do odpoczynku i relaksu. Miłośnicy bilardu mogą skorzystać z profesjonalnego stołu bilardowego.

Śniadania serwowane w barze Goście zamawiają na wybraną przez siebie pore. Oferujemy smaczne i syte zestawy śniadaniowe, których przykładowy skład zamieszczamy poniżej. Na życzenie Gości podobne lub lekko zmodyfikowane zestawy można również zamówić w porach popołudniowo-wieczornych na kolacje w formie zimnej płyty.

W naszej sali o powierzchni 120 m kwadratowych można zorganizować kameralne przyjęcia okolicznościowe, szkolenia czy imprezy integracyjne. Jest to przytulnie wystrojone miejsce w pełni klimatyzowane, z odbiornikiem TV oraz DVD, stołem bilardowym oraz barem. Rozmieszczenie stołów zmieniane jest w zależności od charakteru organizowanego spotkania oraz życzenia Gości. Przy organizacji szkoleń, po wczesniejszym ustaleniu udostępniamy naszym Gościom projektor cyfrowy.

Gdy aura pozwala nasi Goście mogą skorzystać ze stolików na wolnym powietrzu i ogrodu. Posiadamy miejsce do zorganizowania ogniska lub spędzenia czasu przy grillu.
bar zajazdu ustronie


bar zajazdu ustronie


bar zajazdu ustronie


bar zajazdu ustronie
(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć)


KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe
Akceptujemy poniżesz karty płatnicze:


Zajazd Ustronie Elżbieta Siatkowska, Chylice, ul. Piaskowa 12A, 05-510 Konstancin-Jeziorna, tel.: 22 150 00 30


strona główna | POKOJE | BAR | CENNIK | MAPKA | KONTAKT | english version
Copyright 2000-2013 Tomasz Siatkowski Zajazd Ustronie

zajazdustronie.com.pl - hotel. Tanie pokoje i noclegi - Konstancin, Piaseczno, Warszawa