logo zajazd ustronie
Strona w języku angielskim Strona w języku niemieckim Strona w języku rosyjskim
Ostatnia Aktualizacja: 21.04.2017
Telefon recepcja:+48 22 750 00 30

MAPAJeśli ktoś ma trudności ze znalezieniem nas prezentujemy również naszą lokalizacje na 2 internetowych mapach tutaj i tutaj oraz poniżej:Wyœwietl większš mapę
Zajazd Ustronie zlokalizowany jest na granicy Piaseczna i Konstancina w miejscowości Chylice. Jest to lokalizacja dogodna zarówno dla osób poszukujących miejsca noclegu w związku z pracą czy delegacją, jak także dla tych, którzy pragną rekreacyjnie spędzić swój wolny czas ciesząc się okoliczną naturą i atrakcjami. Jesteśmy oddaleni ok. 100 m od głównej drogi, co jednak nie wpływa negatywnie na dojazd gdyż jest on bardzo dobry (drogi asfaltowe i z kostki brukowej). Przy głównych przelotowych trasach biegnących zarówno przez Piaseczno jak i Konstancin znajdują się nasze szyldy wskazujące drogę.
Jesteśmy położeni w niedalekiej odległości od centrów miast oraz węzłów komunikacyjnych. I tak do warszawskiego Śródmieścia jest ok. 15 km, do centrum Piaseczna ok. 1,5 km a Konstancina ok. 2 km. W odległości ok. 10 km znajduje się lotnisko Okęcie, do najbliższej stacji kolejowej jest 2 km (Piaseczno), a do przystanku autobusowego 150 m.
W odległości ok. 1 km znajdują się Chojnowski Park Krajobrazowy oraz Las Kabacki. Stanowią one gratkę dla pragnących odpocząć poprzez spacery czy też wycieczki rowerowe. Okolice zaspokoją też amatorów bardziej aktywnego wypoczynku. W odległości do 1,5 km od Zajazdu znajdują się zarówno odkryte jak i kryte baseny, boiska sportowe czy nawet hala gokartowa i paintballingowa.

Poniżej podajemy linki do niektórych atrakcji w pobliżu Zajazdu Ustronie:
Więcej informacji o regionie mogą Państwo znaleźć pod:


(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć)


KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe
Akceptujemy poniżesz karty płatnicze:


Zajazd Ustronie Elżbieta Siatkowska, Chylice, ul. Piaskowa 12A, 05-510 Konstancin-Jeziorna, tel.: 22 150 00 30


strona główna | POKOJE | BAR | CENNIK | MAPKA | KONTAKT | english version
Copyright 2000-2017 Tomasz Siatkowski Zajazd Ustronie

zajazdustronie.com.pl - hotel. Tanie pokoje i noclegi - Konstancin, Piaseczno, Warszawa